InformacijaNaujienosRenginiai

VLN – KNS 2022 Mototourism Sprint 2022 06 04

Sveiki, mieli ralio dalyviai, mototuristai, keliautojai.
Kartu su Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijosLietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekaLietuvos policija ir kitais partneriais kviečiame registruotis į Mototourism Sprint 2022.
Planuojama data: 2022 06 04

PLAČIAU

Pažinti lygu mylėti. Šiais laikais yra akivaizdu, kad meilė kraštui yra tai, kas saugo kraštą laimės ir nelaimės laikais. Meilė gimsta iš pažinimo. Tikimės, kad kiekvienas įveiktas kelionės kilometras būtų prasmingas.

Kaip ir nemažai kitų projektų, ralis norėtų surinktų iš startinių įnašų pinigų dalį skirti paramai į nelaimę patekusiems Ukrainos žmonėms. Tai nebus kažkas įspūdingo, ralis yra ne pelno siekianti iniciatyva, bet tą, kas liks po visų būtinų organizavimo išlaidų, džiaugsimės kartu su Jumis, mieli ralio dalyviai, perduodami tiems, kam to reikia labiausiai. Ralis jau prisidėjo prie kai kurių iniciatyvų (vadinasi tame yra ir dalyvių nuopelnas, daugiau info http://www.mototourism-rally.lt/paramos-inicatyvos/). Kviečiame nesustoti ir palaikyti jas arba bet kokias kitas.

PRAKTINĖ DALIS

Registracija čia: http://www.mototourism-rally.lt/mts2022/
Formoje bet kuriuo atveju rinkitės „Užregistruoti naują komandą”, o formos viduje galite paspausti mygtuką „Įkelti”, kad įkelti duomenis iš ankstesnių dalyvavimų.

Iki susitikimo.

Pagarbiai
MOTOTOURISM SPRINT 2022 VLN-KNS organizatoriai.

Related Articles

Parašykite komentarą

Back to top button